Entries by Class

Direct Long (7)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Votava Jan KOBUL 1976 8514516
Votava Matěj Vojtěch KOBUL 2006 8512695
Campbell John Forth Valley Orienteers 1957 8404697
Bonnett Richard BAOC 1955 8421173
Gverić Ivan OK Kapela 1979 8524255
Passante Alessandro ASD C.A. Sportleader 1947 7030486
Carluccio Maura ASD C.A. Sportleader 1986 7180747

Direct Medium (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Tavares Cabral Ana Camila Galgenen 1997 8260397

Direct Short (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Gverić Marija OK Kapela 1977 7207785

M 21 Long (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Wirtenberger Lukas SKIO Tour 1995 8653277

M 21 Short (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Smolka Ondřej TJ Sokol Troja 1994 8501148

M Elite (7)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Bruni Federico OriBruni - Fosten 1991 9226349
Colgan Jeremy Hudson Valley Orienteering 1972 8680453
Grätzer Tobias Galgenen 1996 822041996
de la Cruz Sergi Solomio 1994 8523065
Daniel Grätzer OLG Galgenen 1998 8019211
Mele Rita ASD C.A. Sportleader 1989 2154889
Wickert Adrian SKIO Tour 1994 8211292

M11-12 (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Bengoetxea Olano Ekain COBi 2013 8015293

M15-16 (2)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Ehrler Sven OLG Galgenen 2009 8662384
Fasola Oliver Asco Lugano 2009 8051009

M17-18 (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Votava Matěj Vojtěch KOBUL 2006 8512695
Schwank Rocco Asco Lugano 2007 8150207
Bianchi Nathan Asco Lugano 2007 8200407

M35+ (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Jandrig Matthias IHW Alex 78 Berlin 1985 8081985

M40+ (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Tounec Vlatko OK Kapela 1973 8502551
Bengoetxea Gorritxategi Jon COBi 1980 8089007
Mutafhciev Stefan SCO Plovdiv 1978 8027182

M45+ (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Gverić Ivan OK Kapela 1979 8524255
Votava Jan KOBUL 1976 8514516
Bianchi Nicola Asco Lugano 1975 2072502

M50+ (6)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Szucs Attila Silvanus SE 1970 8117117
GONZALEZ JOAQUIN toledo-o 1973 8001161
Tschopp Marcel OLG Dachsen 1974 8248000
Eik Harald Kristiansand OK 1970 8500664
Lange Udo IHW Alex 78 Berlin 1971 8516910
Lázár János Silvanus SE 1970 7700206

M55+ (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Mättig Torsten USV TU Dresden 1965 8606468

M60+ (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Andersen Jesper FSK Orientering 1964 8190764
Koster Martin OL Regio Wil 1962 8655261
Thomas Grätzer OLG Galgenen 1963 8240263
Naceur Ibrahim CO Lausanne-Jorat 1962 8644480
Gloor Thomas IG Bloch 1959 8510139

M65+ (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Campbell John Forth Valley Orienteers 1957 8404697
Jandrig Burkhard IHW Alex 78 Berlin 1956 560211
Bonnett Richard BAOC 1955 8421173
Mueller Beat IG Bloch 1959 8140814
Evequoz Etienne IG Bloch 1959 8066785

M75+ (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Risch Nikolaus ASG Teutoburger Wald 1949 8655477

W 21 Long (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Haas Johanna SKIO Tour 1992 8070392

W 21 Short (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Černá Kateřina TJ Sokol Troja 1998 8524145
Wickert Sophia SKIO Tour 1998 8030198
Lázár Tamara Silvanus SE 2003 1200303

W11-12 (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Lange Linda IHW Alex 78 Berlin 2013 8515510

W13-14 (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Bengoetxea Olano Irati COBi 2011 8035498
Gverić Maja OK Kapela 2011 7500691
Castelli Ilda Asco Lugano 2010 8025667

W17-18 (4)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Mutafchieva Kristiyana SCO Plovdiv 2007 1235789
Knupfer Caroline Asco Lugano 2007 8131007
Castelli Larissa Asco Lugano 2007 8303535
Volger Cecilia Asco Lugano 2007 8300807

W35+ (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja 1988 8501139

W40+ (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Berženji Sanda OK Kapela 1975 8514689
Ester Ivana ESTERHAUS 1980 Rent
Bianchi Michela Asco Lugano 1980 8250380
Fuchs Martina OLG Galgenen 1981 8644525
charalaivan Debbie Debbie Charalaivan 1983 8480271

W45+ (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Tschopp Sabin OLG Dachsen 1975 8291975
Olano Pujana Alaitz COBi 1979 8034531
Smolková Alena TJ Sokol Troja 1964 8200022
Ehrler-Fuchs Andrea OLG Galgenen 1976 8226441
Tunesi Barbara Asco Lugano 1975 8190675

W50+ (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Eik Adriana Kristiansand OK 1972 8500740
Koster Katja OL Regio Wil 1971 8044351
Sabbe Knupfer Céline Asco Lugano 1971 8112071

W55+ (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Schmitter Katharina OLG Galgenen 1966 8200766
Camilla Dübendorfer OLG Galgenen 1965 8183133
Müller-Wenzke Astrid USV TU Dresden 1968 8606403

W60+ (4)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Naceur Najla CO Lausanne-Jorat 1964 8642191
Naceur Ibrahim CO Lausanne-Jorat 1962 8644480
Naceur Najla CO Lausanne-Jorat 1964 8642191
Beltraminelli Paolo Asco Lugano 1961 8092061

W70+ (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2
Risch Petra ASG Teutoburger Wald 1952 8511655