Entries by Class

Difficult Long (2)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Bricalli Mauro AGET Lugano 1974 8655452
Lamov Andrei Stora Tuna OK 1986 8198603

Difficult Medium (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Waňková Martina Lokomotiva PARDUBICE 1999 9102570
Riutto Petri Lahden Suunnistajat-37 1967 -1
Nilsen Kristian Bernhard Fossum IF 1974 8663362
Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice 1999 8656607
Logren Mats Sjövalla FK 1963 302436

Difficult Short (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Logren Maria Sjövalla FK 2002 9020424

Easy Long (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Logren Anders Sjövalla FK 1998 345038

Easy Medium (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Bricalli Corinna AGET Lugano 1975 8657172
Jensen Jette Nygaard Søllerød OK 1968 1985014
Nygaard Agnes Due Søllerød OK 2005 8664217
Petri Sipiläinen Helsingin Suunnistajat 1964 9201393
Ostvold Einar Heming 2005 9202072

Easy Short (8)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Hansen A. Dorthe Søllerød OK 1962 442553
Berg Silje Nilsen Fossum IF 2010 1304159
Christensson Maria IL Gneist 2014 9091162
Andersson Nils Växjö OK 2014 30478
Björklund Camilla Sjövalla FK 1965 247958
Jacobsen-Gaski Isak Bardu IL 2003 Rent
Jensen Anne Søllerød OK 1968 9121066
Svensson Madicken Sjövalla FK 1998 446230

M Elite (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Knudsen Magne IL Gneist 1984 71580
Stevens Ben Airienteers 1987 8656102
Stevens George Airienteers 1991 503579
Eriksson Ludvig Kils OK 1993 8000314
Maag Magnus Søllerød OK 1995 999920

M Elite Long (4)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Molsen Julius Søllerød OK 1998 9005295
Isaksen Jonas FIF Hillerød 1991 2056747
Masnyy Yury SKIRUNNER 1985 8643979
Benjaminsen Mathias Lillomarka OL 1990 681782

M Elite Short (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Oscarsson Andreas Søllerød OK 2001 442566
Bredesen Didrik Lillomarka OL 1999 8001938
Schwartz Søren PAN Aarhus 1990 820310

M11-12 (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Sahlén Jonatan IF Hagen 2010 8100616

M13-14 (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Bricalli Noah AGET Lugano 2009 8657209
Philibert Marin Søllerød OK 2008 2033745
Gustafsson Axel OK Tylöskog 2008 616469
Andersson Joar Växjö OK 2009 7090725
Sahlén Hampus IF Hagen 2008 8080309

M15-16 (7)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Saetnan Ask Felland Fossum IF 2007 7010707
Bakke Erlend Fossum IF 2006 Rent
Kindlund Erik Ok Tranan 2006 8200604
Philibert Nathan Søllerød OK 2006 8282826
Lenni Kallela Helsingin Suunnistajat 2006 9201395
Liponkoski Eino Tampereen Pyrintö 2006 9102299
Christiansen Oscar Bæk Søllerød OK 2007 1402988

M17-18 (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Berg Børge Nilsen Fossum IF 2004 234633
Doering Rasmus Garphyttans IF 2005 8450677
Liponkoski Aapo Tampereen Pyrintö 2004 8516548
Krpata Michal LPU 2004 8656545
Brænden Eskil Lillomarka O-lag 2005 681784

M19-20 (4)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Saetnan Birk Felland Fossum IF 2003 7060903
Bakke Marius Fossum IF 2002 1090902
Kallela Luca Helsingin Suunnistajat 2003 8089035
Ahlén Linus IF Hagen 2003 8031105

M35+ (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Bergersen Stian Tyrving IL 1986 862011

M40+ (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Philibert Simon Søllerød OK 1980 1393176
Andersson Albin Växjö OK 1979 7902114
Jæger Carsten Søllerød OK 1982 Rent
Fischer Harloff-Helleberg Lasse Søllerød OK 1982 Rent
Dvorak Josef SK Praga (Dvorak) 1980 8482120

M45+ (6)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Moeller Sune Due Søllerød OK 1974 8033354
Aldin Niklas Stora Tuna OK 1974 740410
Doering Niklas Garphyttans IF 1975 7501261
Liponkoski Sami Tampereen Pyrintö 1974 1396859
Nekvapil Ondrej LPU 1974 8035529
Sahlén Niklas IF Hagen 1974 8007409

M50+ (9)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Saetnan Knut Jostein Fossum IF 1972 7120372
Bakke Harald Fossum IF 1971 1021171
Kindlund Mats Ok Tranan 1971 9710611
bernardo jose COC 1968 8626673
Kos Michal OK 99 HK 1968 2073747
Salonen Mikko Helsingin Suunnistajat 1971 11223344
Ahlén Greger IF Hagen 1972 8120926
Ostvold Roger Heming 1969 9906631
Christiansen Philip Bæk Søllerød OK 1969 1407788

M55+ (18)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Illum Ulrik Søllerød OK 1965 8436030
Oscarsson Magnus Søllerød OK 1966 9999921
Wahlbom Mikael OK Orion 1966 960901
Lillelund Frede Søllerød OK 1962 8664232
Hagen Stein H. Fossum Orientering 1966 9791001
Jendal Håkon Fossum IF 1964 1422636
Molsen Henrik Søllerød OK 1962 8635900
Pettersson Roine IFK Goteborg 1964 409724
Adams Mark Hertfordshire Orienteering Club 1963 32527
Björklund Håkan Sjövalla FK 1964 239894
Jacobsen Fred Arne Bardu IL 1965 Rent
Rehn Erlend Nordre Follo Orientering 1966 Rent
Weber Tim Falck Søllerød OK 1965 8719090
Hagedorn Mogens Søllerød OK 1966 8268904
Holo Øystein Fossum IF 1963 1009728
Jepsen Svend-Erik Søllerød OK 1961 8012350
Brænden Magne Lillomarka O-lag 1966 681793
Goossens Dirk TROL 1964 8625757

M60+ (9)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Zeiner-Gundersen Richard Aker Brygge Orientering 1958 8191158
Gustafsson Bo OK Tylöskog 1960 8100460
Saunders David Hertfordshire Orienteering Club 1959 1591010
Imark Rikard Tullinge SK 1962 801121
Wahlgren Per-Arne Sjövalla FK 1962 620305
Reinitz Thomas TSC Eintracht Dortmund 1962 8019939
Melén Per OK Kåre 1961 28869
Konring Bo Søllerød OK 1959 8009111
Grinde Bjørn Geoform 1952 -1

M65+ (14)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Jylhä Kari Jynkän Rasti 1953 7300159
Holmgren Fredrik Bergnäsets AIK 1956 8518854
Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové 1957 8660393
Rosen David SROC 1953 8640467
Sugiyama Takashi Sans Souci 1955 7344030
Bodin Nils-Olof Almby IK 1954 8440216
Juutilainen Anssi SK Vuoksi 1956 Rent
Rensgard Anders OK Renen 1956 9560601
Pech Jiri OK Lokomotiva Plzen 1954 2067253
Lönnkvist Lars Tullinge SK 1957 19849
Malmborg ulf Skogsluffarnas OK 1955 9550115
Eriksen Are OSI 1953 8269015
Vollen MAGNE OSI 1954 334062
Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové 1957 20011951

M70+ (4)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Taylor John SROC 1949 8670612
Jakobsson Lennart Tibro OK 1952 8489849
Wyss Franz OL Regio Olten 1948 8636070
Novak Karel SK LOB Nova Paka 1950 2060215

M75+ (6)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Kjederqvist Henrik OK73 Gladsaxe 1947 308158
Andreasen Jørn OK73 Gladsaxe 1940 434070
Lykking Knud OK73 Gladsaxe 1943 9200942
Pletscher Ruedi OLVZ 1943 8050143
Ross Peter MDOC 1947 8221147
Thisted Jens Aaris Søllerød OK 1944 7300008

M80+ (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Atherton Mike Lakeland Orienteering Club (LOC) 1942 8015395
Wigh Jørn Søllerød OK 1940 2128800
Novotny Frantisek SK LOB Nova Paka 1942 7210063

W Elite (6)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Kindlund Maja Ok Tranan 2000 8272625
Kindlund Sara IFK Mora OK 1997 8051081
Skoog Sanna Kils OK 1995 8351738
Maag Astrid Søllerød OK 1997 1395509
Olsson Magdalena Stora Tuna OK 1990 8199011
Holo Åsne Fossum IF 2000 671467

W Elite Long (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Madsen Mathilde Smedegaard Søllerød OK 2001 8645149

W Elite Short (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Bakke Julie Fossum IF 1999 1050505
Isaksen Karina FIF Hillerød 1991 9200994
Soensterudbraaten Mathilde Lillomarka OL 1999 8328644
Schwartz Bobach Ida PAN Aarhus 1991 8310964
Sønsterudbråten Karoline Heidisdatter Lillomarka OL 1996 996012

W10 (2)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Elfving Hilda Domnarvets GoIF 2012 2420662
Aldin Alva Stora Tuna OK 2012 8120824

W11-12 (1)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Christiansen Hanna Bæk Søllerød OK 2010 1419975

W13-14 (3)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Sviglerova Anna OK Lokomotiva Pardubice 2009 8109379
Aldin Nora Stora Tuna OK 2009 8090912
Dvorakova Lucie SK Praga (Dvorak) 2009 2143361

W15-16 (6)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Nygaard Ingrid Due Søllerød OK 2007 8033384
Berg Elise Nilsen Fossum IF 2006 231231
Gustafsson Elsa OK Tylöskog 2006 8151006
Sviglerova Katerina OK Lokomotiva Pardubice 2007 8116716
Dvorakova Veronika SK Praga (Dvorak) 2006 8140907
Brænden Guro Lillomarka O-lag 2007 681783

W17-18 (7)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Oscarsson Louisa Søllerød OK 2005 7777744
Hagen Kathinka Zahl Fossum Orientering 2004 9115771
Ostvold Anne Fossum 2005 9202064
Rehn Emilie Agathe Nordre Follo Orientering 2005 Rent
Hagedorn Frida Søllerød OK 2005 2800824
Holo Signe Fossum IF 2005 7664530
Christiansen Emilie Bæk Søllerød OK 2004 1402999

W19-20 (8)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Riutto Eerika Lahden Suunnistajat-37 2003 -1
Jendal Helene Fossum IF 2003 1422641
Bodin Sofie Almby IK 2003 9031009
Jacobsen-Gaski Anna Bardu IL 2002 7206304
Jacobsen-Gaski Anna Bardu IL 2002 7206304
Rehn Hanna Auguste Nordre Follo Orientering 2003 Rent
Dvorakova Hana SK Praga (Dvorak) 2003 8667539
Bøe Johanne Fossum IF 2003 Rent

W40+ (5)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Elfving Eva Domnarvets GoIF 1982 828282
Harmand Aline Søllerød OK 1980 1420129
Gustafsson Eva Växjö OK 1979 7912134
Fischer Harloff-Helleberg Anne Søllerød OK 1978 Rent
Sahlén Maria IF Hagen 1980 8000424

W45+ (8)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Berg Kristin Nergaard Fossum IF 1977 8662247
Mustacchi Roberta Søllerød OK 1976 210974
Sviglerova Pavla OK Lokomotiva Pardubice 1976 8013872
Björndahl Lilian IK Falken 1974 1407762
Mårsell Anna Stora Tuna OK 1976 760522
Ahlén Nina IF Hagen 1974 8140418
Liponkoski Teija Tampereen Pyrintö 1974 1396862
Krpatova Zuzana LPU 1975 8042136

W50+ (14)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Waňková Dita Lokomotiva PARDUBICE 1971 7200595
Bakke Katrine Fossum IF 1970 1070470
Eland Eva Smedegaard Søllerød OK 1966 8656168
Kindlund Ulrika Ok Tranan 1972 9720311
Pettersson Christina IFK Goteborg 1966 446231
Karlsson Nina IFK Lidingö SOK 1968 7681125
Horakova Jindra OK Lokomotiva Pardubice 1968 8660598
Salonen Heidi Helsingin Suunnistajat 1972 22334455
Ostvold Hanne Marthe Heming 1972 8105192
Imark Kerstin Tullinge SK 1969 801122
Gaski Margrete Bardu IL 1966 7206302
Forslund Cecilia OK Kåre 1968 597855
Dvorakova Ivana SK Praga (Dvorak) 1972 2148227
Sletner Line Lillomarka O-lag 1971 681789

W55+ (18)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Oscarsson Gitte Søllerød OK 1965 1403000
Illum Marianne Søllerød OK 1966 8326981
Taylor Joanne SROC 1963 8196301
Lucy Lou Tibro OK 1967 8630888
Justad Raaen Trine Marit Aker Brygge Orientering 1964 8200490
Gustafsson Anna-Birgitta OK Tylöskog 1964 9640109
Kosová Michaela OK 99 HK 1967 8660597
Bodin Anne Almby IK 1964 8440220
Kallela Sari Helsingin Suunnistajat 1967 9201391
Pechova Iva OK Lokomotiva Plzen 1961 8014556
Gaski Margrete Bardu IL 1966 7206302
Vierikko Annamari Helsingin Suunnistajat 1965 8662186
Maag Iben Falck Søllerød OK 1966 8719060
Møller Kirsten Søllerød OK 1965 8033365
Holo Eldri Fossum IF 1966 446208
Lankinen Pauliina Helsingin Suunnistajat 1964 1128291
Bergstrand Kristina Söders Orientering Tyresö 1963 631004
Logren Ulrika Sjövalla FK 1966 342861

W60+ (8)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Hermann Eliza Hertfordshire Orienteering Club 1961 411009
Wahlgren Karin Sjövalla FK 1957 302451
Huskova Eva SK LOB Nova Paka 1957 7203468
Ramtvedt Anne Elisabeth Sarpsborg o-lag 1960 206028
Malmborg Marie Söders Orientering Tyresö 1960 600611
Lönnkvist Barbro Tullinge SK 1959 590622
Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové 1959 20011942
Linda Verbraken TROL 1962 8643047

W65+ (8)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Hakomaki Kirsi Jynkän Rasti 1957 8104192
Holmgren Agneta Bergnäsets AIK 1954 8519570
Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové 1956 8648580
Astin Julie Wessex 1953 504556
Wennberrg Inger OK Renen 1957 9571123
Stevens Susan Airienteers 1953 8083018
Novakova Jana SK LOB Nova Paka 1955 2060214
Nydrlova Eva SK LOB Nova Paka 1954 8954

W70+ (2)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Rosen Miriam SROC 1949 8640466
Dobby Jillyan MDOC 1951 8010851

W75+ (6)
Nome Team Anno Sicard Country D1D2D3D4D5
Kjederqvist Elisa OK73 Gladsaxe 1947 308157
Gudme Else OK73 Gladsaxe 1946 351370
Lykking Marianne OK73 Gladsaxe 1944 40508
Valnert Ulla OK73 Gladsaxe 1944 302193
Pletscher Elisabeth OLVZ 1944 8120344
Thisted Ellen Søllerød OK 1946 250021